05 Prill 2020

Teknologji

iPhone, aplikacion për të humbur peshë

Kaliforni, 28 prill - Jemi sedentarë, dembelë dhe me tendencë për të shtuar peshë. Një farë dënimi i jetës moderne, por që mund ta kompensojmë duke ndezur telefonin. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 4 Prill 2020

- Me iniciativë të kryetarit Lutfi Haziri mbahet takimi i kryetarëve të komunave të Agjencionit për Zhvillim Rajonal - Lindje më qëllim ndarjen e përvojave me qëllim të parandalimit të përhapjes së Covid-19. (Qendra Operative Emergjente e cila ndodhet në qendrën e studentëve, përkatësisht te kampusi i shkollave të mesme, ora 11:00)