27 Shkurt 2021

Sport

Zidan: Më mirë vdes se i kërkoj falje Materacit

Paris, 3 mars - Po shkojmë drejt 4-vjetorit, por Zinedin Zidan nuk e ka harruar. Mbi të gjitha nuk e ka falur. Intervistuar nga “El Pais”, nuk e përmend kurrë Materacin, por nuk bën asgjë për ta fshehur ndjenjën e tij ndaj mbrojtësit të... Lexo

Zidan: Kurrë nuk do kërkoj falje

Francë, 1 mars - Pas katër vitesh që kanë kaluar është rikthyer duke folur sërish Zinedin Zidane rreth asaj skene jo të hijshme që ndodhi në finale e... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 27 Shkurt 2021

 - Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Kampionatin Individual të Kosovës “Adem Jashari”për Seniorë. (Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- Klubi i Pingpongut “Priping”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez Chris Doran. (Salla e Pingpongut në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)