18 Nëntor 2018

Sport

Real, Barcelona dhe PSG në garë për Salahin

Madrid, 21 mars - Forma e jashtëzakonshme e Mohamed Salah, kaq bërë që shumë klube të futen në garë për lojtarin. Madje disa klube janë të gatshme që të paguajnë aq sa ka kanë paguar për Neymarin, shkruan The Sun. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 18 nëntor 2018

- Për nder të Ditës Botërore për Përkujtimin e Viktimave në Trafikun Rrugor bëhët ndezja e qirinjve në përkujtim të viktimave që kanë humbur jetën në aksidente në trafikun rrugor. Teatri Kombëtar, ora 18:00)