30 Maj 2020

Siguri

KMDLNJ kërkon rihetim të ngjarjeve të 10 shkurtit 2007

Prishtinë, 9 shkurt - Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe të Lirive të Njeriut kërkon nga Prokurori i Shtetit, Ismet Kabashi kërkon të rinisin hetime për sqarimin përfundimtar të ngjarjeve të 10 shkurtit të vitit 2007,... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 30 Maj 2020

- Instituti Demokratik i Kosovës / Transparency International Kosova organizon konferencën për media ku do të shpalosen gjetjet preliminare nga monitorimi i aktiviteteve të prokurimit të Ministrisë së Shëndetësisë gjatë kohës së pandemisë. (Hotel Sirius, ora 11:00)