27 Shkurt 2021

Shëndetësi

QKUK do kujdestaroj edhe gjatë festës

Prishtinë, 27 nëntor - Qendra Klinike Universitare e Kosovës(QKUK) ka njoftuar se gjithë pacientët që kanë pasur terminet e rezervuara në ambulancat specialistike për të hënën, se kontrollet e tyre, por edhe shërbimet e tjera do... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 27 Shkurt 2021

 - Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Kampionatin Individual të Kosovës “Adem Jashari”për Seniorë. (Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- Klubi i Pingpongut “Priping”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez Chris Doran. (Salla e Pingpongut në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)