25 Janar 2021

Hilton do të rikthejë karrierën muzikore

SHBA, 3 maj - Paris Hilton raportohet se është duke menduar t'i rikthehet muzikës me ndihmën e kompozitorit legjendar, Linda Perry.

29-vjeçarja është takuar me Perry, e cila ka qenë përgjegjëse për hitin e Christina Aguilera, "Beautiful" dhe atë të Gwen Stefani, "What You Waiting For?", në mesin e shumë të tjerave, dike nxitur spekulimet se ajo dëshiron t'i rikthehet muzikës.

"Kam shkuar e kam vizituar Linda Perry në studio. Ajo është cool dhe studioja e saj është e mahnitshme. E respektoj atë aq shumë si producente. Çfarë talenti", ka shkruar Paris në faqen e saj në Twitter. 

Kalendari

Ngjarjet e datës 24 Dhjetor 2020

- Shtabi i Lidhjes Demokrarike te Kosovës mban konferencë për media. (Selia e LDK-së, ora 12:00)