26 Shtator 2021

Kulturë

Hilton nuk është paguar nga manjati malajzian

SHBA, 30 korrik - Një zëdhënës i Paris Hilton ka mohuar që ajo është paguar një milion dollarë nga një miliarder malajzian, vetëm për të ndenjur disa orë me të, duke këmbëngulur se ata janë vetëm miq. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 26 Shtator 2021

- Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka do të merr pjesë në edicionin e tretë "Race for the Cure" të organizuar nga shoqata e pacientëve të kancerit të gjirit Renesansa. (Ura e Arastës, ora 10:00)

- Federata e Pingpongut organizohen 2 xhirot e radhës në Superligën e Meshkujve dhe 2 xhiro në Superligen e femrave. (Shkolla 'Motrat Qiriazi' në Prizren, ora 10:00)

- Mbahet edicioni i trete i Race for the Cure Kosova 2021, në Prizren. (Sheshi i Lidhjes se Przrenit, ora 10:00)