04 Gusht 2021

Tregti

Policia në veri ndalon kontrabandën e peshkut

Mitrovicë, 4 gusht - Policia e Kosovës ka bërë të ditur patrulla policore e Stacionit Policor Kufitar Leposaviq, sot rreth orës 03:20, në fshatin Sarpel KK Leposaviq, ka ndaluar një automjet me drejtues B.B. shtetas kosovar. I dyshuari është... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 5 Gusht 2021

- Bordi dhe menaxhmenti i NP KOSTT raporton para Komisionit për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti lidhur me organizmin e brendshëm dhe zbatimin e projekteve. (Kuvendi i Kosovës, salla N10, ora 11:00)