22 Janar 2022

Sport

Tottenham Hotspur shkarkon trajnerin Jose Mourinho

Londër, 19 prill - Klubi anglez i futbolli, Tottenham Hotspur ka shkarkuar trajnerin e tij portugez Jose Mourinho. "Klubi njofton se Jose Mourinho dhe stafi i tij i trajnerëve Joao Sacramento, Nuno Santos, Carlos Lalin dhe Giovanni Cerra janë liruar nga detyrat e tyre",... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 23 janar 2022

- Në kuadër të manifestimit “Flaka e Janarit” do të mbahet Festivali i dramës origjinale shqipe “Talia 2022”. (Teatri qytetit të Gjilanit, ora 18:00)