13 Qershor 2021

Sport

Spanja planifikon vaksinimin e futbollistëve

Madrid, 10 qershor - Koronavirusi po shqetëson jo pak trajnerin e Spanjës Luis Enrique në përgatitjet për Kampionatin Europian, pasi fillimisht rezultoi pozitiv mesfushori me eksperiencë, Sergi Busquets dhe së fundi Diego Llorente. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 13 Qershor 2021 - Klubi Off Road Prizreni organizon ngjitje në Maje tek Liqenet. (Përball Qendrës Sportive ”Sezair Surroi” në Prizren, ora 10:00)
 
 - Me rastin e shënimit të 14 Qershorit, Ditës së Çlirimit të komunës së Rahovecit mbahet finalja në futboll të vogël. (Palestra Sportive“Mizahir Isma”, ora 18:00)