10 Gusht 2022

Lopez dëshiron të bashkëpunojë me Depp

SHBA, 1 maj - Jennifer Lopez ka një qëllim të saj në karrierë të cilin ende nuk e ka arritur - të punojë me Johnny Depp.

Aktorja ka luajtur në krah të një vargu bukuroshësh të Hollywoodit në filmat e saj, përfshirë edhe Matthew MCConaughey dhe George Clooney. Por ajo do të pëlqente të siguronte një rol me Depp.

\"Vërtet kam qenë me fat me rolet e mia. Kam punuar me shumë meshkujt, por mezi pres të punoj me Johnny. Të punoj me të do të ishte diçka e jashtëzakonshme. Madje edhe do të bëhesha pirate pa dhëmbë dhe do të mbaja një fashë në sy, nëse kjo do të thotë të punoj me të. Dua shumë të jem në një film me të\", ka thënë Lopez. 

Kalendari

Ngjarjet e datës 10 gusht 2022

- Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 10:00) 

- Agjencia Kosovare e Privatizimit mban ceremoninë e hapjes së ofertave të shitjeve përmes Likuidimit SHAL 57. (Hoteli Grand, ora 12:30)