10 Gusht 2022

Kim Kardashian pëlqen të dalë me bikini

SHBA, 3 maj - Kim Kardashian dëshiron që veshjet e brendshme të plazhit ta tregojnë në mënyrë sa më të mirë figurën e saj.

Ylli televiziv është bashkuar me motrat e saj Khloe dhe Kourtney për të dizajnuar linjën e tyre të bikinive, Beach Bunny Swimwear, dhe Kim dëshiron që këto dizajne të nxjerrin sa më seksi trupin e saj.

\"Më pëlqen të dukem gjithmonë glamuroze dhe të rregullohem mirë kur dal në plazh dhe bikinit që lidhen anash tregojnë më së miri llojin e trupit tim\", ka thënë Kim.

 

Kalendari

Ngjarjet e datës 10 gusht 2022

- Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 10:00) 

- Agjencia Kosovare e Privatizimit mban ceremoninë e hapjes së ofertave të shitjeve përmes Likuidimit SHAL 57. (Hoteli Grand, ora 12:30)