10 Gusht 2022

Hilton do të rikthejë karrierën muzikore

SHBA, 3 maj - Paris Hilton raportohet se është duke menduar t'i rikthehet muzikës me ndihmën e kompozitorit legjendar, Linda Perry.

29-vjeçarja është takuar me Perry, e cila ka qenë përgjegjëse për hitin e Christina Aguilera, "Beautiful" dhe atë të Gwen Stefani, "What You Waiting For?", në mesin e shumë të tjerave, dike nxitur spekulimet se ajo dëshiron t'i rikthehet muzikës.

"Kam shkuar e kam vizituar Linda Perry në studio. Ajo është cool dhe studioja e saj është e mahnitshme. E respektoj atë aq shumë si producente. Çfarë talenti", ka shkruar Paris në faqen e saj në Twitter. 

Kalendari

Ngjarjet e datës 10 gusht 2022

- Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 10:00) 

- Agjencia Kosovare e Privatizimit mban ceremoninë e hapjes së ofertave të shitjeve përmes Likuidimit SHAL 57. (Hoteli Grand, ora 12:30)