09 Shkurt 2023

Fergie ëndërron Cheryl në shtrat

SHBA, 7 maj -  Fergie dei Black Eyed Peas ka një ëndërr, të kalojë një mbremje me bukuroshen Cheryl Cole.

Këngëtarja britanike edhe pse është e martuar, e pelqen kolegen deri në atë pikë sa nuk do t’i rezistonte një nate apasionante me ish bashkëshorten e futbollistit Ashley Cole.

 

Sipas tabloidit “The Sun”, këtë dëshirë Fregie ia ka rrëfyer shokut të grupit will.i.am. Ky i fundit e njeh mjaft mirë Cole sepse ka bashkëpunuar me të për albumin \"3 Words\".

“Gjithë ditën thotë se dëshiron të kalojë një natë me Cheryl”, u ka thënë will.i.am miqve të tij. Ndërkohë, dy mikeshat catojnë pothuajse cdo natë bashkë, duke shkambyer këshilla profesionale e private.  

Kalendari

Ngjarjet e datës 9 shkurt 2023

- Kuvendi i Republikës së Kosovës mban seancë plenare. (Kuvendi i Kosovës, ora 10:00)

- Këshilli Gjyqësor i Kosovës mban mbledhjen e radhës. (Objekti i KGJK-së, ora 10:00)

- Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, viziton Komunën e Podujevës, ku do të pritet nga kryetari Shpejtim Bulliqi. (Podujevë, ora 10:00)

- Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, dhe kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi, do të përurojnë Qendrën e Mjekësisë Familjare në Gllamnik. (Fshati Gllamnik, Podujevë, ora 11:00)  

- Komuna e Prizrenit nënshkruan Agjendën e Kontratës Sociale për Prizrenin, që është zotim i përbashkët i Komunës dhe qytetarëve për përmirësimin e komunikimit, bashkëpunimit dhe veprimeve kolektive. (Këndi Amerikan në Prizren, ora 11:00)

- Federata e Boksit organizon ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Laureatët e viti 2022”. (Hotel Sirius, ora 17:00)