07 Shkurt 2023

Aguilera lexon libra erotikë në vaskë

SHBA, 9 prill - Christina Aguilera, nënë e një djali dy vjeç me emrin Max, ka një hobi shumë të veçantë: të lexojë libra erotikë ndërsa ndodhet në vaskë.

Duket se nuk ka gjë më të bukur për këngëtaren sesa të lexojë letërsi të tillë ndërsa ndodhet duke u relaksuar në vaskën e banjës plot me aroma të mira.

Christina nuk e ka mohuar kurrë rëndësinë e jetës seksuale me bashkëshortin e saj, producentin muzikor Jordan Bratman.

Sigurisht që djali i saj është para së gjithash, por nuk harron të kalojë edhe plot qaste intime me Jordanin.

"Kur kemi kohë të lirë dhe djali ynë ndodhet në duar të sigurta, dalim diku për të kthyer nga një gotë dhe më pas kthehemi në shtëpi, ulim ndriçimin dhe kalojmë çaste të magjishme me njëri-tjetrin", thotë Christina.

Kalendari

Ngjarjet e datës 7 shkurt 2023

 - Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, KulturÑ‘, Rini dhe Sport, shqyrton Projektligjin pÑ‘r Agjencinë e Kosovës për Akreditim. (Kuvendi i Kosovës, salla N303, ora 10:00)
    
- Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti, shqyrton Planin e Performancës për vitin 2023, të Zyrës së Rregullatorit të Energjisë. (Kuvendi i Kosovës, salla N10, ora 11:00)
    
- Kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni, së bashku me përfaqësuesit e grupeve të qytetarëve organizon ceremoninë për nënshkrimin e Agjendës së Kontratës Sociale për Gjilanin, që është zotim i përbashkët nëpërmjet zyrtarëve të Komunës dhe qytetarëve për të përmirësuar komunikimin, bashkëpunimin dhe veprimet kolektive. (Shkolla e Mesme e Muzikës, Gjilan, ora 12:00)
    
- Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, raporton në Komisionin për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim. Temë diskutimi është plani Hapësinor i Parkut Kombëtar “Bjeshkët e Nemuna”. (Kuvendi i Kosovës, salla N302, ora 13:00)

- Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, do të dorëzojë Kallëzim Penal në Prokurorinë Speciale në Prishtinë, për keqpërdorimin e mjeteve të Qeverisë së Kosovës nga ana e Këshillit Kombëtar Shqiptar. (Ndërtesa e Prokurorisë, ora 14:00)  
    
- Një delegacion i ambasadorëve të shteteve të QUINT-it në selinë e OSBE-së në Vjenë të Austrisë, vizitojnë Akademinë e Kosovës për Siguri Publike. I pranishëm do të jetë dhe ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla. (Akademia për Siguri Publike, Vushtrri, ora 14:25)