03 Korrik 2022

Kulturë

La Fazani lanson këngën "Jupiteri"

Prishtinë, 30 janar - Kompozitori, kantautori dhe producenti Arbër Salihu, tashmë i njohur me emrin e tij artistik “La Fazani”, ka lansuar këngën e tij debutuese si solo-artist të titulluar “Jupiteri”. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 2 korrik 2022

- Qendra për Shërbime Humane dhe Zhvillim në bashkëpunim me Zyrën e UNICEF-it, organizon një aktivitet me prindërit dhe fëmijët për të përmbyllur “Muajin e Prindërimit”. (Parku i Gërmisë, ora 9:30)

- Komisioni për Arsim nga Lidhja Demokratike e Kosovës- Dega Gjilan, mban konferencë për medie. (Selia e LDK-së, ora 11:00)