26 Janar 2020

Telekomunikacion

Mustafa: Milaim Zeka ka përfituar 100 mijë euro nga Telekomi

Prishtinë, 1 korrik - Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala, ka intervistuar sot ish-kryeshefin e Telekomit, Agron Mustafën. Mustafa, është përballur me deputetin Milaim Zeka ku edhe ka ka kërkuar që Milaim Zeka të mos... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 26 janar 2020

- Let’s Do It Kosova dhe Grupi për Mbrojtjen e Liqenit të Badocit organizojn aksion pastrimi në liqenin e Badocit. (Liqeni Badocit, ora 10:00 - nisja bëhet nga zyret e Let’s Do It Kosova, ora 9:30)

- Drejtoria për Kulturë Rini dhe Sport e Komunës së Istogut për nder të “Tre Dëshmorëve të Shkollës Shqipe “ do të organizoj turnirin ndërkombëtarë në shah UÇA.92. (Restorant Butrint në Istog, ora 10:30)