28 Shkurt 2021

Teknologji

Linux çdo ditë e më i fortë

San Francisko, 20 prill - Në samitin bashkëpunues vjetor të Fondacionit Linux të mbajtur në San Francisko, drejtori ekzekutiv i Fondacionit Jim Zemlin ka folur për... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 27 Shkurt 2021

 - Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Kampionatin Individual të Kosovës “Adem Jashari”për Seniorë. (Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- Klubi i Pingpongut “Priping”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez Chris Doran. (Salla e Pingpongut në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)