28 Shkurt 2021

Teknologji

iPhone 4 përhapet në mbarë botën

SHBA, 2 korrik - Siç ishte parashikuar, telefoni i ri i kompanisë Apple, iPhone 4 po pritet me interes në mbarë botën. iPhone 4 tani shitet në Shtetet e Bashkuara, Britani, Francë, Gjermani dhe Japoni. Në të ardhmen iPhone-i dhe teknologjitë e... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 27 Shkurt 2021

 - Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Kampionatin Individual të Kosovës “Adem Jashari”për Seniorë. (Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- Klubi i Pingpongut “Priping”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez Chris Doran. (Salla e Pingpongut në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)