24 Qershor 2018

PSG dhe Inter në gjurmët e talentit shqiptar, Enis Bardhi

Paris, 3 nëntor - Enis Bardhi, mesfushori me origjinë shqiptare që luan për skuadrën e Levantes në kampionatin spanjoll, ka deklaruar se dy klube të mëdha, si Inter dhe PSG, janë interesuar për të marrë shërbimet e tij. 

“Kam dëgjuar që këto dy skuadra kanë lëshuar sinjale në drejtimin tim, por unë për momentin jam i përqendruar vetëm te skuadra ime dhe dua të bëj maksimumin këtu."

"Personalisht mendoj se mund të luaj në çdo kampionat të fortë në botë, por më shumë më tëheqr Premier League”, ka thënë 22 vjeçari që ka zgjedhur të luajë për kombëtaren e Maqedonisë.

Kalendari

Ngjarjet e datës 24 Qershor 2018

- NISMa Socialdemokrate mban Kuvendin e dytë të Punës. (Hotel Emerald, ora 14:00)

- Lëvizja Vetëvendosje! mban konferencë për media. (Zyret e Vetevendosjes, ora 14:00)

- Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Turneun në pingpong për ditën e Çlirimit. (Prishtin, ora 10:00)