30 Mars 2020

Sport

Milan Skriniar arrinë vlerën në 90 milionë euro

Milano, 23 shkurt - Mbrojtësi i Interit Milan Skriniar është një “xhevahir” i vërtetë jo vetëm në fushë, por dhe në aspektin financiar. Media italiane e futbollit “Calciomercato” mëson se drejtuesit zikaltër e... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 30 mars 2020 - Oda Ekonomike e Kosovës do të mbajë konferencë për media lidhur me propozimin për mbështetjen e sektorit privat pas përhapjes së pandemisë COVID-19. (Objekti i Odës Ekonomike të Kosovës, ora 10:00)

- Komuna e Rahovecit mban mbledhjen e rregullt të Kuvendit Komunal. (Salla e mbledhjeve të Kuvendit Komunal, Rahovecit, ora 10:00)

- Aleanca Kosovare e Bizneseve mban konferencën për media me temë "AKB reagon ndaj Propozimit të Pakos së Qeverisë për mbështetjen e bizneseve". (Zyret e AKB-ës, ora 12:00)