27 Shkurt 2021

Sport

United, gati super-oferta për Kumbullan

Manchester, 5 shkurt - Marash Kumbulla ishte një nga emrat më të lakuar në këtë merkato dimri dhe kështu pritet të jetë edhe në verë. Për qendërmbrojtësin kuqezi do të dëgjojmë shumë deri në ditët e... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 27 Shkurt 2021

 - Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Kampionatin Individual të Kosovës “Adem Jashari”për Seniorë. (Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- Klubi i Pingpongut “Priping”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez Chris Doran. (Salla e Pingpongut në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)