05 Prill 2020

Siguri

MPBAP do të përkrahë fuqishëm Policinë e Kosovës

Prishtinë, 25 shkurt - Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Agim Veliu, ka vizituar Policinë e Kosovës. Me këtë rast, ministri Veliu është pritur nga drejtori i Përgjithshëm i PK-së, z. Rashit Qalaj dhe... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 4 Prill 2020

- Me iniciativë të kryetarit Lutfi Haziri mbahet takimi i kryetarëve të komunave të Agjencionit për Zhvillim Rajonal - Lindje më qëllim ndarjen e përvojave me qëllim të parandalimit të përhapjes së Covid-19. (Qendra Operative Emergjente e cila ndodhet në qendrën e studentëve, përkatësisht te kampusi i shkollave të mesme, ora 11:00)