16 Janar 2021

Siguri

Arrestohen tre persona për vjedhje

Pejë, 25 dhjetor - Policia e Kosovës ka bërë të ditur se Stacioni Policor në Pejë ka pranuar një informacion se në fshatin Vitomiricë- Pejë, ka... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 16 Dhjetor 2020

- Grupi për Studime Juridike dhe Politike mban konferencën për media me temë “Financimi i partive politike në Kosovë: Cilat janë problemet kryesore që po dëmtojnë transparencën dhe integritetin e financimit gjatë proceseve zgjedhore?”. (Hotel Sirius, ora 11:00)