27 Shkurt 2021

Shëndetësi

OSBE falënderon Qendrën Emergjente

Prishtinë, 18 nëntor - Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian (OSBE) përmes një shkrese zyrtare, ka falënderuar drejtorinë ekzekutive,drejtorinë e Qendrës Emergjente dhe stafin, për trajtimin shumë profesional të pacientit ... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 27 Shkurt 2021

 - Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Kampionatin Individual të Kosovës “Adem Jashari”për Seniorë. (Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- Klubi i Pingpongut “Priping”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez Chris Doran. (Salla e Pingpongut në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)