18 Nëntor 2018

Opinion

Kosova, ka apo s`ka ushtri

Në pyetjen drejtuar ish profesorit të ndjerë Dr. Esat Stavilecit se çfarë kanë të përbashkët Shqipëria dhe Kosova, ai do të përgjigjej, si... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 18 nëntor 2018

- Për nder të Ditës Botërore për Përkujtimin e Viktimave në Trafikun Rrugor bëhët ndezja e qirinjve në përkujtim të viktimave që kanë humbur jetën në aksidente në trafikun rrugor. Teatri Kombëtar, ora 18:00)