22 Shkurt 2020

Vjollca Llapashtica përkujdesët për klipin Pro Band & Ganja

Prishtinë, 10 nëntor - Sot u publikua klipi më i ri i këngëtares Ganimete Abazi dhe Grupit “Pro Band” e titulluar “Merak”.

Vjollca Llapashtica është përkujdesur për fustanet e këngëtares Abazi, ndërsa për djemtë e Grupit “Pro band” Qendra Tregtare në Prishtinë “Royal Mall”.

Vjollca, përveç me këngëtaren Ganimete është e angazhuar edhe në disa klipe dhe xhirime tjera, të cilat së shpejti priten të publikohen. 

Kalendari

Ngjarjet e datës 22 shkurt 2020

- Fillon kampionati ekipor në pingpong. (Salla e pingpongut në Prishtinë, ora 10:00)

- Grupi për Studime Juridike dhe Politike organizon konferencën për media ku do të prezantohet punimi me titull “Pesë gjërat që Qeveria e re e Republikës së Kosovës duhet t’i ketë parasysh sa i përket dialogut Kosovë-Serbi”. (Qendra e Konferencave ‘Orion’, ora 10:30)

- Federata e Arteve Mikse Marciale e Kosovës, mban konferencë për medie në prag të organizimit të Kosova Fighting Series 1. (Shtëpia e Sporteve, ora 11:00)

- Anibar International Animation Festival organizon koncertin me "Brumz Blluz". (Kinema Jusuf Gërvalla në Pejë, ora 21:30)