24 Qershor 2018

Rihanna shqiptare festoi Ditëlindjen e saj

Prishtinë, 31 tetor - Artistja me e re, Rina Balaj ka festuar ditëlindjen e 18 dhe jo vetëm kjo por u bë edhe pjesë e shtëpis së ‘On Records’.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale madje fansat e shumtë që e ndjekin artistëve re shpesh herë e quajnë edhe Rihanna shqiptare.

E ky epitet vjen pas shumë videove që ka publikuar Rina e që zëri i saj është i ngjashëm me të Rihannës ndonëse shpesh herë duket edhe me i fuqishëm.

Madje përveç zërit është edhe pamja vizuale që ajo posedon. Krejt çka mund të thuhet është shumë suksese për artisten e cila është nën ombrellën e On Records.
 

Kalendari

Ngjarjet e datës 24 Qershor 2018

- NISMa Socialdemokrate mban Kuvendin e dytë të Punës. (Hotel Emerald, ora 14:00)

- Lëvizja Vetëvendosje! mban konferencë për media. (Zyret e Vetevendosjes, ora 14:00)

- Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Turneun në pingpong për ditën e Çlirimit. (Prishtin, ora 10:00)