25 Janar 2021

Prezantohen koreografitë e baletit për fëmijë "JoyNess"

Prishtinë, 21 dhjetor - Sot në skenën e Teatrit Kombëtar të Kosovës Joy Dance & Training Studio dhe Studio Baleti Nesa prezantojnë koreografitë e baletit për fëmijë "JoyNess".

Kjo ngjarje shfaqet për herë të parë në Kosovë si rezultat i bashkëpunimit të studiove dhe koreografëve të tyre, në mbështetje të Teatrit Kombëtar të Kosovës. 

Kalendari

Ngjarjet e datës 24 Dhjetor 2020

- Shtabi i Lidhjes Demokrarike te Kosovës mban konferencë për media. (Selia e LDK-së, ora 12:00)