13 Qershor 2021

Kulturë

Céline Dion pret binjakë

SHBA, 2 qershor - Céline Dion, 42 vjec, pret binjakë. Këngëtarja, pas fekondimit të gjashtë in vitro dhe një cikli agopunture ka realizuar ëndrrën e saj dhe ndodhet në javën e 14-të të shtatzanisë së saj. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 13 Qershor 2021 - Klubi Off Road Prizreni organizon ngjitje në Maje tek Liqenet. (Përball Qendrës Sportive ”Sezair Surroi” në Prizren, ora 10:00)
 
 - Me rastin e shënimit të 14 Qershorit, Ditës së Çlirimit të komunës së Rahovecit mbahet finalja në futboll të vogël. (Palestra Sportive“Mizahir Isma”, ora 18:00)