18 Nëntor 2018

Energjetikë

Gjatë kësaj java do të mbajë mot kryesisht me diell

Prishtinë, 20 gusht - Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur së gjatë kësaj java do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira te çrregullta të cilat vende vende do të përcillen edhe me reshje lokale... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 18 nëntor 2018

- Për nder të Ditës Botërore për Përkujtimin e Viktimave në Trafikun Rrugor bëhët ndezja e qirinjve në përkujtim të viktimave që kanë humbur jetën në aksidente në trafikun rrugor. Teatri Kombëtar, ora 18:00)