06 Prill 2020

Botë

Kosova e Serbia në Sarajevë pa emra të shtetit

Beograd, 28 prill - Ministri i Jashtëm i Italisë, Franko Fratini, gjatë qëndrimit në Beograd dhe takimeve me zyrtarët më të lartë serb, tha se vendi i tij e mbështet fuqimisht aplikimin sa më të shpejtë të Serbisë për... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 6 Prill 2020

- Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji (ZRrE) mban seancën e dytë me radhë. (Zyrat e ZRrE-së, ora 10:00)

- Përfaqësues të AAK-së mbajnë konferencë për medie rreth situatës emergjente në ekonomi si pasojë e pandemisë së Coronavirusit. (Selia e AAK-së, ora 13:00)