24 Tetor 2020

Arsim

MASH pranon 215 tabletë nga OSBE

Prishtinë, 19 tetor - Ministria e Arsimit dhe Shkencës (MASH) ka bërë të ditur se sot do të bëjë pranimin e 215 tabletëve nga Organizata për Siguri... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 24 Tetor 2020

- Federata e Futbollit e Kosovës rifillon fazen finale te projektit “Elite Youth Development U15”. (Fusha “Top Football” në fshatin Mazgit, ora 9:00)

- Federata e pingpongut të Kosovës organizon kampionatet individuale për U21/e (1999), dhe Veteran. (Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)