25 Shkurt 2018

Arsim

Gjilani promovon projektin online E-Arsimi

Gjilan, 14 nëntor - Komuna e Gjilanit ka bërë të ditur se sot do të bejë promovimin e projektit tjeter te në fushën e Teknologjisë Informative, E- Arsimi e qe po ashtu është i pari ne nivel te Republikës se Kosovës dhe hap tjetër... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 25 Shkurt 2018

- Në kuadër të Festivalit Olimpik PyeongChang 2018, pas sporteve të patinazhit dhe kërlingut, do të promovohet edhe sporti i hokejit. (Sheshi “Zahir Pajaziti”,  ora 14:15)