23 Prill 2017

Shpallje

- Shes shtëpinë në rrugen Haxhi Zeka afer shkolles Teknike. Çmimi sipas marrveshjes. Tel: ‎049 909 641

 

- Lëshoj banesen e mobiluar me qera te salloni imobileve ALBED ne Fushë Kosovë.  Banesa posedon 65 metra katror, eshte e gatshmeme për banim. Tel: 044 706 079

 

Kjo tokë ndodhet 5 km larg bregdetit, gjithashtu eshte  2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik Fier. Sipërfaqet të cilat janë në shitje po i paraqes me poshte: 1) Sipërfaqja me 2535 m2 dhe pjesa 2000 m2 që janë ngjitur me rrugën kushtojnë 15 Euro m2

2) Toka me sipërfaqe 10800 m2 kushton 15 Euro m2 ndodhet 10 m larg rrugës.

Në krye të kësaj sipërfaqe ndodhet rrethrrutullimi i cili lidh rrugën me Detin dhe Muzeun e Apollonisë. Janë me çertifikata pronësie të rregullta. Nëse jeni të interesuar kontaktoni:

Tel: 068 2666140


Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo
 • Nr. fl.ngaStatusi
 • TK1017Istanbul - AtaturkARRIVED 08:04
 • EZS1483GeneveARRIVED 08:41
 • WK402ZurichLANDED 09:00
 • 4T2352ZurichSCHEDULED 09:51
 • OS777ViennaESTIMATED
 • Nr. fl.pėrStatusi
 • TK1018Istanbul - AtaturkLEFT 08:53
 • EZS1484GeneveSCHEDULED 09:20
 • WK403ZurichSCHEDULED 09:45
 • 4T2353ZurichSCHEDULED 10:30
 • OS778ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo

© Copyright - Agjencia - Ekonomia - 2005 - 2015 - All Rights Reserved | Powered by Refresh