29 Maj 2017

Sport

Valentino Rossi rrëzohet dhe përfundon në spital

Rimini, 26 maj - Valentino Rossi është rrëzuar me motorin e tij të garës dhe ka përfunduar në spital. Piloti italian është dërguar menjëherë në spitalin \"Infermi\", të Riminit dhe sipas mjekëve është në gjendje të mirë shëndetësore.Lexo

Me investimet në sport fuqizohet potenciali i të rinjve

Prishtinë, 25 maj - Kandidatit për kryeministër nga LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti, ka thënë të enjten gjatë një vizite në Stadiumin e qytetit të Mitrovicës, se nëpërmes investimeve në sport do të fuqizojmë potencialin e të rinjve për të dëshmuar talentët tanë kudo në botë.Lexo

Fillon fushata “Çiklizmi rreth Kosovës për Fëmijët 2017”

Prishtinë, 24 maj - Çiklistë lokal organizojnë ngjarjen “Çiklizmi rreth Kosovës për Fëmijët” për të katërtin vit me radhë në ndihmë të “Aksionit për Nëna dhe Fëmijë.” Lexo

Conte zgjidhet trajneri më i mirë i Premier Ligës

Londër, 24 maj - Trajneri italian i Chelsea-t, Antonio Conte u zgjodh trajneri më i mirë për sezonin 2016-2017 në Premier Ligën angleze.Lexo

Një biznesmen rus dëshiron ta blejë Arsenalin

Londër, 22 maj - Biznesmeni rus me origjinë nga Uzbekistani, Alisher Usmanov, ka ofruar një miliard paund për të marrë nën pronësi shumicën e aksioneve të klubit anglez të futbollit Arsenal.Lexo

Real Madrid shpallet kampion i Spanjës

Madrid, 21 maj - Real Madrid është kurorëzuar fitues i kampionatit spanjoll, për sezonin 2016-2017. Ekipit të Zidane i mjaftonte një pikë në transfertën ndaj Malagës, për t\'u shpallur kampion, por të besuarit e Zidane arritën të marrin tre pikët maksimale.Lexo

previous

1-6 Nga 6531

next
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo
Nr. Fl. Nga Statusi
XQ5150AntalyaSCHEDULED 04:52
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED 08:30
EZS1483GeneveESTIMATED 08:35
TB1651BrusselsESTIMATED 08:50
WK402ZurichESTIMATED 08:55
Nr. Fl. Për Statusi
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:20
OS770ViennaSCHEDULED 07:10
EZS1484GeneveESTIMATED 09:20
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED 09:25

© Copyright - Agjencia - Ekonomia - 2005 - 2015 - All Rights Reserved | Powered by Refresh