23 Maj 2017

Ngjarjet e datës 1 prill 2017

- Kryeministri Isa Mustafa merr pjesë në ceremoninë e organizuar me rastin e anëtarësimit të Republikës së Kosovës në Organizatën Botërore të Doganave, si dhe njëvjetorin e hyrjes në fuqi të Marrëveshjes së Stabilizim Asociimit. (Hotel Emerald, ora 13:00)  

- Me rastin e anëtarësimit të Republikës së Kosovës në Organizatën Botërore të Doganave dhe 1-vjetorit të implemetimit të MSA-së, Dogana e Kosovës do të organizon një koktej. (Emerald Hotel, ora 13:00)

- Aleanca e të Rinjve sot mban takim me rininë e Prishtinës. (Salla e kuqe e Pallatit të Rinisë, ora 14.00)

Prapa
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo
Nr. Fl. Nga Statusi
ST6478London-GatwickARRIVED 23:09
XQ5150PAntalyaESTIMATED 06:10
WK402ZurichESTIMATED 08:25
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED 08:30
EZS1483GeneveESTIMATED 08:35
Nr. Fl. Për Statusi
ST6479London-GatwickTAKE OFF 23:58
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:20
XQ5151AntalyaESTIMATED 07:00
WK403ZurichESTIMATED 09:15
EZS1484GeneveESTIMATED 09:20

© Copyright - Agjencia - Ekonomia - 2005 - 2015 - All Rights Reserved | Powered by Refresh